Darmowe rozwiązanie zwiększające elastyczność druku mobilnego 

Drukowanie i skanowanie – zawsze pod ręką dzięki Konica Minolta Mobile Print.

Współczesne środowisko biznesowe często wymaga działania tu i teraz w obliczu poważnych problemów, wad w dokumentacji oraz opóźnień. Laptopy oraz urządzenia mobilne podłączone do sieci bezprzewodowej uczyniły na szczęście komunikację oraz zarządzanie zadaniami dużo łatwiejszymi, a ta mobilność i elastyczność musi rozszerzyć się na inne obszary działalności. Konica Minolta Mobile Printing oznacza, że możesz zrobić dużo więcej niż tylko pobrać plik brakujący w Twojej dokumentacji. Pozwala Ci błyskawicznie połączyć się z wybranym urządzeniem wielofunkcyjnym, a chwilę później masz już wydrukowaną kopię w swoich rękach.

Druk mobilny firmy Konica Minolta możliwy jest przy pomocy darmowej aplikacji, zawsze będącej pod ręką. Pozwala ona w mgnieniu oka zdalnie drukować oraz skanować dokumenty. Nie martw się o konieczność znajomości złożonego interfejsu: aplikacja jest przejrzysta i łatwa w obsłudze, nawet jeśli się spieszysz lub zajmujesz się wieloma zadaniami jednocześnie. Konica Minolta Mobile Printing to idealne rozwiązanie dla wszelkiego rodzaju działalności – od małych firm z pojedynczą drukarką po międzynarodowe przedsiębiorstwa obecne na całym świecie.

Konica Minolta Mobile Print to darmowa aplikacja mobilna na wszystkie główne platformy mobilne, z uwzględnieniem systemów iOS, Android oraz Windows 10, łącząca urządzenia mobilne z wielofunkcyjnymi systemami druku Konica Minolta bizhub. Jakie są dwie główne funkcjonalności tej aplikacji? Pozwala ona drukować oraz skanować do urządzenia przenośnego, dzięki czemu użytkownicy biznesowi mogą zawsze mieć ważne dokumenty pod ręką.

  • Szyfrowanie plików na całej drodze przesyłu danych
  • Prawa dostępu użytkowników
  • Redukcja kosztów operacyjnych
  • Integracja z popularnymi systemami rachunkowości oraz zarządzania drukiem
  • Możliwość instalacji w 10 minut
  • Bezpieczne udostępnianie wydruków

Brak zapotrzebowania na złożoną infrastrukturę oraz kosztowne nowe urządzenia: teraz możesz połączyć się z jednym z Twoich urządzeń błyskawicznie i z łatwością oraz od razu rozpocząć druk. Źródło plików nie ma znaczenia, ponieważ druk mobilny można rozpocząć w dowolnym momencie z pamięci wewnętrznej urządzeń, poczty elektronicznej, przeglądarki, znajomych programów oraz usługi Google Cloud print. Nawet skanowanie mobilne z wykorzystaniem urządzenia wielofunkcyjnego Konica Minolta jest teraz łatwiejsze – wystarczy tylko udostępnić pliki swoim współpracownikom, wysłać je bezpośrednio na telefony komórkowe lub zapisać w chmurze. Typ pliku również nie stanowi problemu: Konica Minolta Mobile Print obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty, m.in. JPEG, GIF, BMP, PNG, PDF, TIFF, XPS, DOCX, XLSX, PPTX. Niezależenie od tego czy nie masz dostępu do wydrukowanej wersji układu lub projektu, części kontraktu lub innego typu pliku – jedyne czego potrzebujesz to dostęp do drukarki. Prawa dostępu użytkownika kontrolowane przez administratora mogą być przydzielane pracownikom. Dzięki drukowi mobilnemu Konica Minolta naprawdę zachowujesz ogromną elastyczność. Goście odwiedzają teren Twojej firmy? Możesz również szybko i łatwo nadać im prawa dostępu do drukowania dla gości. Uwierzytelnianie z wykorzystaniem numeru PIN, karty identyfikacyjnej lub nazwy użytkownika i hasła stanowią bezpieczny sposób ochrony poufnych dokumentów. Pozwól więc swojej działalności się rozwijać i wypróbuj druk mobilny za darmo. Rozwiązanie to zaoszczędzi Ci czas, pieniądze oraz nakład pracy, zapewniając zachowanie kontroli przez cały czas – niezależenie od tego, gdzie się znajdziesz.